Hakkımızda
1
çevre sorunlarına teknolojik ve yenilikçi çözümler

2016 yılında Erdem YİĞİT tarafından kurulan firmamız geçmiş 25 yıllık tecrübesine dayanarak kısa sürede büyük projelere imza atmıştır.
Her geçen gün vizyonunu genişleterek büyümeye devam eden firmamız sektöründe hızlı gelişmeleri takip ederek tecrübeli ve dinamik kadrosu ile kaliteden ödün vermeden hızla büyümeye devam etmektedir.

Atık su ve içme suyu
Arıtma Tesisleri
1

Firma ve kurumların hazırlamış olduğu şartnameleri baz alarak prosesleri projelendirilerek analiz hesaplama çalışmaları yapar. Yapılan çalışmalar doğrultusunda tecrübeli ekipleriyle tesis kurulumu ve montajı baştan sona gerçekleştirir. Çeşitli analizler yapılarak çıkış suyu kalitesi sağlanır. Tesis çalışır durumda teslim edilir.

Atık Gaz ve Koku
Arıtma Tesisleri
1

Fabrikalar, Arıtma Tesisleri ve Kazan dairelerinden kaynaklanan her türlü gaz, toz atıkların ve farklı kaynaklardan çıkabilen kokuların en uygun yöntemle arıtılması için gerekli sistemleri projelendirilmekte ve uygulamaktadır. İmal ettiğimiz bu sistemlerin montajı yapılıp çalışır durumda teslim edilmektedir.

Bina ve Üst Yapı
İnşaat İşleri
1

Bir çok inşaat projesine imza atan Efe Yapı Çevre, Arıtma Tesisleri, Atık Su Tesisleri, İçme Suyu Tesisleri, Konutlar, İş Merkezleri, Fabrikalar ve birçok üst yapı ve inşaat projelerinin tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projelerin kaliteli şekilde anahtar teslim olarak tamamlanmasını sağlamıştır.

HİZMETLER
1
Arıtma Tesisleri
İçilebilir kalitede olan su kaynakları gün geçerek tükenmeye doğru gitmektedir. Sizde içilebilir ve diğer suların tükenmesine dur demek ister misiniz? Kendi atık su arıtma tesisinizi kurmak için acele edin!
Ekipman Üretimi
İyi bir arıtma tesisi için teknolojik, kaliteli, güvenilir ekipmanlar ve ekip gereklidir. Su ve atıksu arıtma tesisleri için ekipman üretimi teknolojik altyapısı olan uzman bir ekip ile çalışmak ister misiniz?
İşletme Ve Bakım
Tesisinizde üst seviye performans sergilemesi, daha kaliteli içilir su elde etmek ve kokulardan daha çabuk kurtulmak için düzenli olarak bakım ve onarım çalışması yaptırmalısınız!

Anahtar Teslim Projeler
İçilebilir kalitede olan su kaynakları gün geçerek tükenmeye doğru gitmektedir. Sizde içilebilir ve diğer suların tükenmesine dur demek ister misiniz? Kendi atık su arıtma tesisinizi kurmak için acele edin!
PROJELERİMİZ
1
BİTİRDİĞİMİZ PROJELERİMİZİ İNCELEYİN
Sakarya Hendek Arıtma Tesisi
Ordu Akkuş Arıtma Tesisi
Erzurum Aşkale Arıtma Tesisi
Sakarya Memnuniye (Sapanca) Arıtma Tesisi
0
Anahtar Teslim Tesis
0
Yıllık Tecrübe
0
Arıtılmış Su m3/gün
0
Kişi Etkileşimi
ARITMA TESİSİ EKİPMANLARI
TEKLİFİ İSTE

ARITMA TESİSİ
TEKLİFİ İSTE

Anahtar Teslim ve Paket Arıtma Tesisi Projeleri
1
01
Plan / Projelendirme

Şartnameleri esas alarak en uygun yöntemle gerekli arıtma sistemleri projelendirilmekte ve planlanmaktadır.

02
Tasarım / İmalat

Hazırlanan proje ve plan kapsamında tesisin inşaatının projelendirilmesi, tesis ekipman ve ürünlerin imalatının yapılması.

03
Projenin İnşası / Teslimi

Projenin inşasının yapılması, tesis ekipmanlarının, araçlarının ve ürünlerinin çalışır halde kurulup teslim edilmesi.

intrimod logo

Yenilikçi, üç aşamalı, modüler su arıtma sistemleri İntrimod Kompakt Arıtma Sistemi nehir suları, yer altı suları, proses suları ve gri sular için üç aşamalı ileri teknoloji arıtma sistemidir.

REFERANSLARIMIZ
1