Ekipman Üretimi
İyi bir arıtma tesisi için teknolojik, kaliteli, güvenilir ekipmanlar gereklidir. Su ve Atık Su arıtma tesisleri ekipmanları için teknolojik altyapısı olan uzman bir ekip ile çalışmak ister misiniz?

Efe Yapı Çevre, su ve atık su arıtma tesisleri için ekipman üretimi konusunda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve üretim faaliyetlerini gerçekleştiren bir firmadır.
Üretiminde bulunan; mekanik ızgaralar, ızgara presler, kapaklar, tambur elekler, kum ayrıcılar, karıştırıcılar, havalandırma ekipmanları, sabit ve döner köprülü sıyırıcılar, çamur yoğunlaştırma ve susuzlaştırma ekipmanlarını tesis şartlarına uygun imal edip sahaya nakliyesinden sonra montajını gerçekleştirmektedir.

Efe Yapı Çevre atık su arıtma ürünlerinin temini, imalatı ve uygulaması konularında yetkindir. Ürettiğimiz ürünlerin ve temsilcisi olduğumuz

firmaların kaliteli ürünleri ile müşterilerimizle işbirliği içerisinde bütçe ve süre kısıtlarına uygun olarak istekleri doğrultusunda çözümler sunmaktayız.
Ürünlerimizi sertifikalı teknisyenlerle imal ediyoruz. İmalatlarımızın ISO 9001 standartlarına uygun olarak ekipman üretimi yapmaktayız.
Müşterilerimize malzeme seçimi, tank ve ekipmanların komple tasarımı ve boyutlandırılması konularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Tanklar ve ekipmanlar imalatı ile borulama ve komponentlerin montajı belgeli ve deneyimli uzman ekiplerimizce yapılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak ve farklı çözümler için iletişime geçebilirsiniz.

Çözümlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?
Ekipman Üretimi hakkında teklif almak ister misiniz?