HAKKIMIZDA
ÇEVRE SORUNLARINA TEKNOLOJİK VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Efe Yapı Çevre her türlü su ve atık su arıtma teknolojileri, çevre yönetim sistemleri ile ilgili fizibilite çalışmaları ve bu fizibilite çalışmalarının uygulamalarını gerçekleştirmek amacıyla 2016 yılında, sektörde 25 yıllık tecrübesi olan Erdem YİĞİT tarafından kurulmuştur. Her geçen gün vizyonunu genişleterek büyümeye devam eden Efe Yapı Çevre, sektöründe hızlı gelişmeleri takip edip ve kaliteden ödün vermeden hızla büyümeye devam etmektedir. Pek çok kurumsal firma ile ortak çalışmalara imza atan Efe Yapı Çevre müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile müşterilerine Türkiye’de ve Yurtdışında hizmet veren Efe Yapı Çevre, ileri teknoloji takip edilerek üretilmiş uluslararası standartlara uygun, sistemin işletilmesini kolaylaştıran, ekonomik ve kaliteli, yedek parçaları kolay temin edilebilen ekipmanlar kullanarak içme suyu arıtma ve atık su arıtma tesislerinin kurulumu ve kurulum sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve teknik servisi ile gerçekleştirmektedir.

Efe Yapı Çevre faaliyet alanı kapsamında, arıtma sistemlerine yönelik ekipman imalatı ve montajı, arıtma tesisi proses tasarımı ve projelendirilmesi, uygulama ve taahhüt, teknik servis ve satış sonrası destek, hizmetlerini vermektedir.
Projelendirme, Tesis İnşası, Danışmanlık İçin İletişime Geçin